Beléptető- és tűzjelző rendszerek installálása

Beléptető- és tűzjelző rendszerek installálási munkakörbe keresünk, aktív vagy PASSZÍV, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező, gépész-, biztonságtechnikai-, mechatronika-, villamosmérnöki vagy egyéb műszaki tanulmányokat folytató diákot.

Feladatok:

  • Gyengeáramú rendszerek kiépítésében való részvétel (betörésjelző, tűzjelző, videó, beléptető) - nyomvonalépítés, kábelezés, eszközök telepítése, beüzemelése
  • A kiépített rendszerek ellenőrzése és karbantartása

Elvárások:

  • Elektronikai ismeretek
  • Önálló, terv alapú munkavégzés
  • Elvégzett munka precíz, pontos dokumentálása
  • Némi tapasztalat szerelésben
  • Talpraesettség
  • Szorgalmas munkavégzés
  • Tanulási és fejlődési hajlam
  • Nem feltétel a mély szakmai tudás, fontosabb a rátermettség

Előny:

  • Magas szintű tapasztalat
  • Biztonságtechnikai rendszerek ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Munkavégzés ideje:

  • Heti 3-4 nap, előre egyeztetés alapján

Lehetőség:

  • Projektmunka után, végzős hallgató esetében hosszú távú mérnöki munka!

Fizetés:

  • Bruttó 1529 ft/óra

  • Jelentkezni a jelentkezes@topiwork.hu mail címen lehet, a levélhez kérjük csatoljatok fényképes önéletrajzot (PDF formátumban), tárgy mezőbe a munka nevét írjátok.
  • További lehetőség a honlapopn történő regisztrációt/belépést követően itt!