Minőségbiztosítási gyakornok

Hosszútávra keresünk Minőségbiztosítási gyakornok pozícióba, aktív vagy PASSZÍV, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező, gépészmérnöki, logisztikai mérnöki tanulmányokat folytató diákot.

Feladatok:

  • Munkabiztonsági szervezési feladatok ellátása
  • Minőségbiztonsági auditorok koordinálása
  • Vevői visszajelzések dokumntálása
  • Raktári feladatok segítése

Elvárások:

  • Műszaki beállítottság
  • Fejlődni, tanulni akarás
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előny, de nem feltétel:

  • SAP ismeret
  • Lean módszertan ismerete
  • Problémamegoldó technikák ismerete

Munkavégzés helye:

  • Budaörs (Céges transzfer biztosított.)

Munkavégzés ideje:

  • Hétfő-Péntek, heti minimum 3 nap.

Bérezés:

  • Bruttó 1411 Ft/óra.

  • Jelentkezni a jelentkezes@topiwork.hu mail címen lehet, a levélhez kérjük csatoljatok fényképes önéletrajzot (PDF formátumban), tárgy mezőbe a munka nevét írjátok.
  • További lehetőség a honlapon történő regisztrációt/belépést követően itt!