Biztonságtechnikai rajzoló

Hosszútávra keresünk Biztonságtechnikai rajzoló pozícióba, aktív vagy PASSZÍV, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező, bizonságtechnikai ménröki gépészmérnöki, mechatronikai mérnők tanulmányokat folytató diákot.

Feladatok

  • Nagyvállalati projektek tervrajzainak elkészítése a projektvezető instrukcióinak megfelelően;
  • Megvalósulási dokumentációk összeállításában való segítség, tervek pontosítása, dokumentumok beszerzése;
  • Részvétel a műszaki átadási folyamatokban, az ehhez kapcsolódó dokumentáció naprakészen tartása;
  • Hatósági átadásokkal kapcsolatos egyeztetések adminisztratív segítése;
  • Projekttel kapcsolatos levelezések dokumentálása, határidők számontartása;

Elvárások:

  • AutoCad 2D ismerete
  • Tanulásra való hajlam
  • műszaki anyagok olvasása, értelmezése

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Munkavégzés ideje:

  • Heti 3-4 nap, előre egyeztetés alapján

Lehetőség:

  • Projektmunka után, végzős hallgató esetében hosszú távú mérnöki munka!

Fizetés:

  • Bruttó 1411 ft/óra