Biztonságtechnikai kivitelező

Gyengeáramú rendszer telepítői munkakörbe keresünk aktív, vagy passziv, NAPPALI tagozatos jogviszonnyal rendelkező bizotnságtechnikai-, mechatronikai-, villamosmérnöki tanulmányokat folytató hallgatót.

Feladatok:

  • Betonszerkezetben történő védőcsövek elhelyezése. Dobozok helyzetének kimérése védőcsövek szakszerű elhelyezése.
  • Betonszerkezeten történő felületi nyomvonalak felszerelése.
  • Betonszerkezeten történő tűzálló szerkezetek szerelése, szögelés - fúrott, dűbelezett technikával.
  • Kábelezési feladatok. Védőcsövekbe, kábeltálcákba történő kábelezés tervek szerint.
  • Eszközök felszerelése bekötése. Figyelembe kell venni egyes eszközök szerelésénél a gyártmány műszaki specifikációjában ismertetetteket. (mozgásérzékelők, füstérzékelők, nyitásérzékelők stb.).
  • Vezérlők, bővítők, modulok felszerelés bekötése, címzése. Későbbi karbantarthatóságot szem előtt kell tartani.
  • Alap beüzemelések. Hurok, zóna, buszvonali stb. tesztek.

Elvárások:

  • Kreativitás
  • Szorgalmas munkavégzés
  • Műszaki beállítottságú szemlélet
  • Kézügyesség
  • Alkotási vágy

Munkavégzés helye:

  • Budapest és környéke

Munkavégzés ideje:

  • Heti 3-4 nap, előre egyeztetés alapján

Lehetőség:

  • Tanulmányok végezte után hosszú távú mérnöki munka!
  • Továbbképzési lehetőségek (Tűzvédelmi szakvizsgák, emelőgép kezelői jogosítvány stb. )

Fizetés:

  • Bruttó 1411 ft/óra

  • Jelentkezni a jelentkezes@topiwork.hu mail címen lehet, a levélhez kérjük csatoljatok fényképes önéletrajzot (PDF formátumban), tárgy mezőbe a munka nevét írjátok.
  • További lehetőség a honlapon történő regisztrációt/belépést követően itt!