Tesztmérnök

Hosszútávra keresünk Tesztmérnök pozícióba aktív, vagy passzív NAPPALI tagozatos gépész-, mechatronikai mérnök tanulmányokat folytató hallgatót

Feladatok:

  • Szerszámgépek szoftvereinek tesztelése
  • Automatizálási és hajtástechnikai rendszerek beüzemelése, paraméterezése
  • Tesztelési tervek kidolgozása, tesztek kiértékelése
  • Szoftver beüzemelésének támogatása a gyártó telephelyén

Elvárások:

  • CNC technológiai ismeretek
  • Hajtási rendszerek ismerete
  • Kommunikációképes angol vagy német tudás
  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Precizitás

Előny,de nem feltétel:

  • Tesztautomatizálásban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület, Budafoki út

Munkavégzés ideje:

  • Heti 3-4 nap nap 8 óra előre egyeztetve

Bérezés:

  • Bruttó 1411 Ft/óra.

  • Jelentkezni a jelentkezes@topiwork.hu mail címen lehet, a levélhez kérjük csatoljatok fényképes önéletrajzot (PDF formátumban), tárgy mezőbe a munka nevét írjátok.
  • További lehetőség a honlapon történő regisztrációt/belépést követően itt!