Műszaki adminisztrátor

Hosszútávra keresünk adminisztrátori pozícióba, aktív vagy PASSZÍV, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákot.

Feladatok:

  • Meglévő adatbázisok frissítése;
  • Kereskedelmi tevékenység adminisztratív támogatása;
  • Forgalmazott műszaki termékek rendelése a külföldi beszállítócégektől;
  • Bevezetésre kerülő vállalat irányítási rendszerhez szükséges adminisztratív feladatok ellátása;
  • Belső adatbázisok kezelése.

A pozíció betöltésének feltételei:

  • Motivált, proaktív hozzáállás;
  • Önálló, precíz munkavégzés, jó problémamegoldó képesség;
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek;
  • Jó kommunikációs képesség szóban és írásban, magyar és angol nyelven egyaránt;
  • Megbízhatóság;
  • Csoportmunkában való együttműködő részvétel.

Előnyök:

  • Kivitelezések adminisztrációjában szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye:

  • Érd

Munkaidő:

  • Heti 2-3 nap;
  • Napi 8 óra munkavégzés, 30 perc ebédszünettel.

Bérezés:

  • Bruttó 1411 ft/óra