Automatizálási mérnök gyakornok

Automatizálási mérnök gyakornok munkakörbe keresünk, aktív vagy PASSZÍV, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező,gépészmérnöki, mechatronikai, villamosmérnöki vagy informatikai tanulmányokat folytató diákot.

Feladatok:

  • Új automatizált rendszerek tervezésében és gyártásában való részvétel
  • SMT automata beültető gépek működtetése, szervízelése beüzemelése saját ügyfeleink telephelyein
  • SMT beültető gépek, gyártóeszközök, berendezések, célgépek elektromos vezérlésének tervezése, legyártása, vezérlő programok dokumentációjának elkészítése
  • SMT gyártóeszközök berendezések, célgépek tervezése, gyártásának megszervezése, kapcsolódó dokumentációk elkészítése
  • Kapcsolattartás belső és külső partnerekkel

A pozíció betöltésének feltételei:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó szervezői és problémamegoldó készség

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány
  • targoncavezetői engedély
  • Robotok, gépek programozása terén szerzett tapasztalat
  • SMT technológia ismerete, SMT gyártási területen szerzett tapasztalat
  • Szenzorok beszerelésében, CPU-k programozásában szerzett tapasztalat
  • Villamosági és informatikai (pl.: CAD) ismeretek
  • PC/PLC kapcsolatok felépítésében szerzett tapasztalat
  • Mechatronikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • Sokrétű feladatkör, fejlődési, képzési lehetőség
  • Angol nyelvtudás fejlesztése
  • Nemzetközi barátságos környezet
  • Biztos hosszútávú munkalehetőség
  • Céges külföldi utakban való részvétel

Munkavégzés helye:

  • Diósd

Munkaidő:

  • Minimum heti 3-4 nap, Napi 8 óra

Bérezés:

  • Bruttó 1411 ft/óra