Termékfejlesztő mérnök

Termékfejlesztő mérnök pozícióba keresünk, aktív vagy PASSZÍV, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező, gépészmérnöki, mechatronikai mérnöki, villamosmérnöki tanulmányokat folytató diákot.

Feladatok:

  • Beépíthető elektromos szerelvények területén alkalmazott termékek tervezése, fejlesztése,
  • Termékoptimalizálás, dokumentációk karbantartása, változások nyomon követése,
  • Termék-, és összeállítási rajzok készítése, projektek követése a tervezéstől a sorozatgyártásig
  • A gyártás műszaki támogatása

A pozíció betöltésének feltételei:

  • 3D tervezőprogramok ismerete (Solid Edge előnyt jelent)
  • Angol és/vagy német nyelv magabiztos használata
  • Jó szervezői és problémamegoldó készség

Előny:

  • Műanyagalkatrészek területén szerzett tapasztalat,
  • fémtermékek tervezése, gyártása,
  • 3D nyomtatási technológiák alapismerete,
  • Elektrotechnikai ismeretek.

Munkavégzés helye:

  • Bugyi (Budapestről céges transzfer)

Munkaidő:

  • Minimum heti 3-4 nap,

Bérezés:

  • Bruttó 1411 ft/óra