Villamos tervező mérnök gyakornok

Villamos tervező mérnök gyakornok munkakörbe keresünk aktív, vagy PASSZÍV, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező,villamos- , mechatronikai-, gépészmérnök vagy egyéb műszaki tanulmányokat folytató diákot.

Feladatok:

  • Különféle erőátviteli / műszeres munkák előkészítése
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel
  • Elrendezési tervek nyomvonal rajzok készítése

Elvárások:

  • Társalgás szintű aktív angol és/vagy német nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • AutoCAD tervezőprogramok ismerete
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Önálló munkavégzés
  • Szorgalmas hozzáállás

Előny, de nem feltétel:

  • Robbanásveszélyes területek ismerete
  • PLC programozási ismeretek

Munkavégzés helye:

  • Budapest, III. kerület

Munkavégzés ideje:

  • Heti 3-4 nap, előre egyeztetés alapján

Lehetőség:

  • Tanulmányok végezte után hosszú távú mérnöki munka!
  • Továbbképzési lehetőségek

Fizetés:

  • Bruttó 1411 ft/óra