Beléptető rendszer kivitelező

Beléptető rendszer kivitelező munkakörbe keresünk aktív, vagy PASSZÍV, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező,biztonságtechnikai-, mechatronika-, villamosmérnöki vagy egyéb műszaki tanulmányokat folytató diákot.

Feladatok:

  • Betonszerkezetben történő védőcsövek elhelyezése;
  • Betonszerkezeten történő felületi nyomvonalak felszerelése;
  • Betonszerkezeten történő tűzálló szerkezetek szerelése;
  • Kábelezési feladatok. Védőcsövekbe, kábeltálcákba történő kábelezés tervek szerint;
  • Eszközök felszerelése bekötése (mozgásérzékelők, füstérzékelők, nyitásérzékelők stb);
  • Vezérlők, bővítők, modulok felszerelés bekötése, címzése;
  • Alap beüzemelések. Hurok, zóna, buszvonali stb. tesztek.

Elvárások:

  • Kreativitás;
  • Szorgalmas munkavégzés;
  • Műszaki beállítottságú szemlélet;
  • Kézügyesség.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Munkavégzés ideje:

  • Heti 3-4 nap, előre egyeztetés alapján.

Lehetőség:

  • Tanulmányok végezte után hosszú távú mérnöki munka;

Fizetés:

  • Bruttó 1352 ft/óra;