Gazdaságinformatikus gyakornok

Hosszútávra keresünk Gazdaságinformatikus gyakornok pozícióba, aktív vagy PASSZÍV, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező, gazdaságinformatikus vagy egyéb gazdasági tanulmányokat folytató diákot.

Feladatok:

  • A projekt adatainak rögzítése a bevitt adatok valódisága, naprakész állapotban tartása (Microsoft Dynamics NAV terv/tény, alvállalkozó, megjegyzés stb.);
  • A kivitelezés figyelemmel kísérése, a dokumentálás ellenőrzése (építési napló, napi e-mail jelentés);
  • Beüzemelés (programozás) várható kezdetének kijelölése, a szükséges feltételek megteremtése;
  • A felmerült problémák (pl. kiépített rendszer károsodása, akadályoztatás) dokumentálása, kezelése és jelzése az érintetteknek;
  • Adatszolgáltatás biztosítása a megvalósult védelmi rendszer dokumentálásához;
  • Műszaki- és hatósági átadás lebonyolítása és dokumentálása

Elvárások:

  • Szisztematikus problémamegoldás
  • Precizitás, megbízhatóság
  • MS Office alkalmazások(elsősorban Excel) magabiztos ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Nyitottság új rendszerek megismerésére

Munkavégzés helye:

  • Budapest XII. kerület

Munkavégzés ideje:

  • Hétfő-Péntek, heti minimum 3 nap.

Bérezés:

  • Bruttó 2350 Ft/óra.