Vagyonvédelmi rendszer technikus

Vagyonvédelmi rendszer technikus pozícióba keresünk, aktív, vagy PASSZÍV, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező biztonságtechnikai tanulmánokat folytató diákot.

Feladatok:

  • Biztonságtechnikai (videó, beléptető, bahatolásjelző, tűzjelző) rendszerek karbantartása, telepítése, tervezése
  • Műszaki tanácsadás
  • Ügyféligények felmérése
  • külsős telepítők rendszereinek átvizsgálása, ellenőrzése és felcsatlakoztatása
  • Helyszíni hibajavítás: garanciális, garancián túli, saját és idegen rendszerek javítása
  • Hibajelzések kezelése telefonon keresztül adott instrukciókkal,
  • Mechanikus vagyonvédelmi megoldások kivitelezése
  • Folyamatos és pontos adminisztráció
  • Szervizautó, szerszámok és szervizkészlet ( szerszám és javítási anyag) kezelése

Elvárások:

  • Agilis, nyitott, határozott, megbízható, őszinte személyiség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Folyamatos felelős, önálló és minőségi munkavégzésre való törekvés
  • Mechanikai szerelési gyakorlat (kábelezés, szerelvényezés)
  • Erős értékesítési véna
  • Igényes, kulturált megjelenés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Előny:

  • Riasztó szerelői gyakorlat, vagyonvédelmi rendszerek ismerete
  • Paradox, DSC, Jablotron, Napco rendszerek ismerete
  • Vagyonvédelmi rendszerek programozásához szükséges számítógépes ismeret
  • Prémium termékek és szolgáltatások lakossági értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Értékesítői véna
  • Elektrotechnikai végzettség

Amit kínálunk:

  • Intenzív szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos munka és személyreszabott fejlődési lehetőség
  • Családias , támogató munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Előrelépési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Munkavégzéshez szükséges technikai feltételeket biztosítjuk
  • Munkaruha
  • Korlátlan mobiltelefon használat

Munkavégzés helye:

  • Budapest és környéke

Munkaidő:

  • Minimum heti 3-4 nap

Bérezés:

  • Bruttó 1294 Ft/óra (nettó 1100 Ft/óra)